Na co jeszcze czekasz?

Sprawdź jak mogę Ci pomóc.

Czujesz, że życie nie daje Ci satysfakcji. Być może zmagasz się z jakimiś problemami, i czujesz, że już sama/sam sobie z nimi nie radzisz? Chcesz żyć w szczęściu i spokoju? Budować budować zdrowe relacje? Wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i samooakceptację? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi "Tak" - skorzystaj z mojej pomocy. Umów się na konsultację. Sprawdź, jak mogę Cię wesprzeć w odnajdywaniu Twojej drogi do życia takiego jakim je sobie wyobrażasz.
Czujesz, że między Wami nie jest już tak, jak kiedyś? Często się kłócicie i nie okazujecie sobie szacunku? A może masz wrażenie, że Twój partner/partnerka oddala się od Ciebie i zamyka w sobie? Brakuje Ci zrozumienia, wsparcia i ciepłych gestów? Jeśli chcesz, by do Twojego związku powróciło: porozumienie, wspólne spędzanie czasu, okazywanie sobie uczuć i dawna miłość - mogę Ci w tym pomóc. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Daj sobie szansę na rozkwit Waszego związku poprzez skuteczną terapię. Terapia par pozwala bezpieczne przepracować dręczące Was problemy, żal i negatywne uczucia, które nawarstwiały się przez lata. Pomagam partnerom otwierać się na siebie nawzajem, ułatwiam mówienie o emocjach. Uczę prawidłowej komunikacji, zrozumienia i akceptacji. Pokazuję sposoby na umocnienie związku i chronienie go przed kryzysami. Pragniesz przerwać to błędne koło, w którym znalazłaś się Ty i Twój partner? Umów się na konsultację. Sprawdź, jak mogę Wam pomóc i w jaki sposób terapia dla par może uratować ten związek.
Masz wrażenie, że wszyscy w domu ciągle się kłócicie i nie szanujecie nawzajem? A może zamykacie się w sobie, nie okazujecie zainteresowania ani zrozumienia? Tracisz już nadzieję, że będziecie w stanie normalnie rozmawiać? Problemy zaczynają Was przytłaczać? Spokojnie, nie jesteście w tym wszystkim sami! Jeśli przestajesz już rozumieć, co się dzieje i jak to zmienić - potrafię Ci pomóc. Wspieram rodziny w pokonywaniu ich trudności. Daję szansę każdemu z członków rodziny, by został wysłuchany i nauczył się słuchać pozostałych. Pokazuję, jak wyznaczać swoje granice i szanować cudze. Uczę, jak współpracować i wspierać się nawzajem. Pragniesz przerwać to błędne koło nieporozumień i pretensji, w jakim znalazłaś się Ty i Twoja rodzina? Umów się na konsultację. Sprawdź, jak mogę Wam pomóc uratować relacje w rodzinie.
Zdecydowaliście się pobrać lub wejść w długoterminowy związek nieformalny? Masz pewne obawy przed powiedzeniem "TAK"? Jesteś w narzeczeństwie, ale zaczynasz mieć wątpliwości? Chcesz by Wasze małżeństwo było trwałe i udane? Skorzystaj z mojego doświadczenia zdobytego w pracy z parami i po rozwodzie. Przygotuj się do tego wielkiego dnia. Naucz się umiejętności zapewniających Waszemu związek harmonię i wzmocnienie. Porozmawiaj ze swoim partnerem o kwestiach, które mogą zadecydować o sukcesie Waszego wspólnego życia. Zadzwoń, już teraz, i sprawdź jak mogę Was wesprzeć.
Borykasz się z jakimś problemem, z którym sobie nie radzisz? Pragniesz się przed kimś wygadać? Potrzebujesz skonsultować zachowanie swojego dziecka? Być może potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na jakiś element Twojego życia? Konsultacje psychologiczne są świetną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Często już jednorazowe konsultacje są wystarczające by ruszyć z punktu, w którym utknęłaś/utknąłeś. Już dziś umów się na sesję ze mną!
Jesteś pracodawcą, któremu zależy na utrzymaniu zadowolonego i wykwalifikowanego pracownika? Pragniesz, aby Twoi współpracownicy pracowali efektywnie? Chcesz udanej komunikacji pomiędzy współpracownikami oraz pracownikami i klientami? Być może prowadzisz biznes rodzinny i zmagasz się z problemami generowanymi przez Wasze relacje poza zawodowe? Terapia dla biznesu może przyjść Ci z niezbędną pomocą? Umów się na konsultacje ze mną, już dziś, lub sprawdź moją ofertę szkoleń dedykowanych biznesowi.

Kolejne kroki

Jak najlepiej skorzystać z terapii/sesji?

Wybierz moje wsparcie

Masz mnóstwo opcji do wyboru.

Sesje w Łodzi

Sesje przeznaczone na terapię indywidualną, terapię par i rodzin, konsultacje psychologiczne i doradztwo przedmałżeńskie.

Skontaktuj się ze mną

Artykuły

Możesz skorzystać z artykułów które pojawiają się tutaj oraz na stronach: ministerstworelacji.pl (artykuły związane z rodziną, wychowanie, związkami, miłością i relacjami) oraz praktycznapsychologiapozytywna.pl.

Sprawdź artykuły

E-kursy

Możesz skorzystać z e-kursów, które znajdują się na tej stronie.

Sprawdź ofertę e-kursów

Sesje online

Konsultacje psychologiczne, terapia indywidualna i terapia par, doradztwo przedmałżeńskie.

Skontaktuj się ze mną

Szkolenia, warsztaty

Udział w szkoleniach i warsztatach, które prowadzę w Łodzi i wybranych miastach Polski.

Sprawdź wszystkie szkolenia

Książki i materiały

Możesz również wybrać opcję zakupu ebooków, czy też materiałów specjalnie przygotowanych dla moich klientów.

Sprawdź całą ofertę

Powiedz mi czego potrzebujesz

Opowiedz mi o tym co Cię trapi i nurtuje, a pomogę Ci znaleźć odpowiedzi i rozwiązania.

Cennik

Pierwsza wizyta - 120 zł/60 minut; Każda kolejna sesja - 100 zł/50 minut; First visit - 150 zł/60 minutes; Next sesion - 120 zł/50 minutes
Pierwsza wizyta - 150 zł/80 minut; Każda kolejna sesja - 120 zł/50 minut; First visit - 200 zł/80 minutes; Next sesion - 150 zł/50 minutes;
Pierwsza wizyta - 150 zł/80 minut; Każda kolejna sesja - 120 zł/50 minut; First visit - 200 zł/80 minutes; Next sesion - 150 zł/50 minutes;
Pierwsza wizyta - 150 zł/80 minut; Pakiet podstawowy 8 sesji - 700 zł (sesja trwa 60 minut); Pakiet rozszerzony 12 sesji - 1000 zł (sesja trwa 60 minut); First visit - 200 zł/80 minutes; Basic plan 8 sesions - 1050 zł (sesion last for 60 minutes); Extended plan 12 sesions - 1500 zł (sesion last for 60 minutes);
Konsultacja - 120 zł/60 minut; Consultations - 150 zł/60 minutes;
Opinia pisemna - 60 zł; Plan działań - cena ustalana indywidualnie (od 60 zł do 300 zł); Written opinion - 100 zł Action plan - price is set up indyvidually (from 100 zł up to 400 zł);
Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb; Price is set up individually.