Psychoterapia to metodą leczenia rozmaitych schorzeń i problemów natury psychicznej. Cele psychoterapii ukierunkowane są na zmianę zachowań i postaw pacjenta, jak również na rozwój jego kompetencji emocjonalnych. Pacjent określa problem, nad którym chce pracować – cel psychoterapii. Podejmuje również odpowiedzialność za własne zaangażowanie w terapię. Psychoterapeuta korzysta z celowych działań (m. in. pytań, zadań, proponowanych doświadczeń itp.), aby wspierać i stymulować pacjenta w dążeniu do celu. Pacjent może skorzystać z formy pomocy, jaką jest nie tylko terapia indywidualna, ale także terapia grupowa. W przypadku małżeństwa lub pary – prowadzona jest terapia dla par.

Czas trwania terapii zależy od celów oraz oczekiwań pacjenta. Zwykle trwa ona od kilku do kilkudziesięciu sesji. Jedna sesja terapii trwa 50 minut. Spotkania terapii indywidualnej odbywają się zwykle raz w tygodniu. Sesje terapii rodzinnej czy terapia par odbywają albo raz w tygodniu lub nieco rzadziej (np. raz na dwa tygodnie) i uczestniczy w nich więcej osób (para lub rodzina).

Osoby będące w terapii (indywidualnej bądź rodzinnej) prosimy o rozmowę z terapeutą w celu doboru zajęć wspomagających leczenie (np. trening, terapia grupowa).

W celu zgłoszenia się na terapię w Łodzi, prosimy o telefoniczny kontakt pod numerem telefonu: +48 604 59 89 28

PROWADZĘ:

CENNIK

TERAPIA INDYWIDUALNA, MAŁŻEŃSKA, PAR I RODZIN
wizyty w gabinecie:

sesja /50 min./ - 150 zł

 

TRENINGI I TERAPIA GRUPOWA

Cena zależy od rodzaju treningu, grupy wsparcia i terapii grupowej

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. +48 604 59 89 28

Konsultacje są umawiane na konkretny dzień i godzinę, bez oczekiwania w kolejce czy poczekalni.

W celu umówienia wizyty:

Zadzwoń lub wyślij sms na numer +48 604 59 89 28

(na telefony i smsy odpowiadam w tygodniu w godz. 9 - 19, w soboty w godz. 10- 16)

Napisz maila na adres: a.cylwik@gmail.com

(na maile odpowiadam w tygodniu w godz. 9 - 19)