Nazywam się Adriana Cylwik

Wspieram ludzi w samopoznaniu oraz kreowaniu życia pełnego energii i pozytywnych relacji – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Żywię głębokie przekonanie, że taka postawa wpływa na zwiększenie poczucia satysfakcji i efektywności we wszystkich sferach życia. Moimi klientami są głównie pary oraz rodziny zmagające się z problemami wychowawczymi, kobiety rozwodzące się oraz singielki, które napotykają różnego rodzaju przeszkody w tworzeniu udanych związków. Wpieram również też firmy i ich pracowników w rozwoju kompetencji komunikacyjnych, budowania grup i radzenia sobie ze stresem.
Jestem absolwentką m.in. studiów magisterskich z zakresu psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie. Dodatkowo ukończyłam wiele szkoleń i kursów, między innymi: Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Interdyscyplinarne Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Kurs trenerski I stopnia, Terapia behawioralna, etc. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Polsce, Anglii, Belgii i Holandii. Pracowałam dla podmiotów międzynarodowych. Obecnie współpracuję z wieloma fundacjami, firmami oraz instytucjami państwowymi. Pełniłam również rolę eksperta w TVP Łódź i Radio Łódź.

W trakcie pracy korzystam z:

  • Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR)
  • Technik terapii poznawczo-behawioralnej (CBT)
  • Technik terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT)
  • Terapii akceptacji i zaangażowania (ACT)
  • Dialogu motywującego (DM)
  • Terapii zabawą (szczególnie w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą)
  • Treningu uważności
  • W swojej pracy cenię sobie elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Poszukuję jak najlepszych metod wsparcia danej osoby.

Osoby po rozwodzie / rozstaniu – ODBUDuj Swoje ŻYCIe

pary – poprawcie swoje relacje, uratujcie swój związek

kobiety i mężczyźni – Zbuduj szczęśliwe i spokojne życie

rodziny – poprawcie relacje i funkcjonowanie członków waszej rodziny

narzeczeni – zwiększcie szanse na udane i trwałe małżeństwo

biznes – poprawa komunikacji, współpracy i relaks w biurze