Dorosłe dziecko swoich rodziców – jak się odnaleźć? – Warszawa

Location: Warszawa, Polska

“Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest, lecz kiedy jej ni ma, samotnyś jak pies” – słowa Jeremiego Przybory zdają się nigdy nie tracić na aktualności. Relacje rodzinne bywają dla nas źródłem zarówno szczęścia, jak i skomplikowanych problemów, jednocześnie pozostając tymi najważniejszymi w życiu. Nasza rodzina pochodzenia (rodzice, rodzeństwo) nie tylko kształtuje nas w dzieciństwie, ale także znacząco wpływa na każdy dzień naszej dorosłości. Jak sobie z tym radzić? Jak być dorosłym dzieckiem swoich rodziców i nie zwariować?

Jeśli chcesz zrozumieć i poprawić swoje relacje z bliskimi, to szkolenie pomoże Ci świadomie zadbać o tę sferę Twojego życia! Odpowiednia porcja wiedzy i praktycznych ćwiczeń pozwoli Ci rozpoznać oraz przeanalizować wpływ, jaki wywiera na Ciebie rodzina pochodzenia. Dzięki temu nauczysz się budować lepsze i zdrowsze więzi z rodzicami, a także innymi ważnymi osobami: partnerem/partnerką, dziećmi, przyjaciółmi, a nawet współpracownikami! Możesz to osiągnąć, jednocześnie odczuwając więcej wewnętrznego spokoju.

Plan szkolenia:

1. Osobowości rodzinne

2. Typy rodzin

3. Uporanie się z przeszłością i zostanie partnerem swoich rodziców

4. Przerwanie cyklu pokoleń.

 

Czas warsztatów: 3,5 h

Startujemy: 7.10.2017 o 12:00, a kończymy o 15:30

Koszt: 69 zł UWAGA! Przyjdź z drugą osobą, a wówczas bilet będzie Was kosztować 59 zł za osobę.

Bilety można zakupić po kliknięciu na link: https://dorosledzieckoswoichrodzicow2.evenea.pl/

Miejsce: ul. Żurawia 6/12 lok 766 – Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości “Twój StartUP”

Prowadząca – Adriana Cylwik – psycholog, psychoterapeuta i trener. Zajmuje się terapią par, rodzin oraz indywidualną. Prowadzi własny gabinet gdzie wspiera ludzi w budowaniu między innymi zdrowych relacji rodzinnych.

Pytania proszę kierować pod adres a.cylwik@gmail.com lub dzwoniąc na +48 604 59 89 28